راهنمای جامع برداشت پول از وان ایکس بت

برداشت از وان ایکس بت ، یکی از سوالات رایج بین کاربرانی است که در سایت وان ایکس مشغول به شرط بندی هستند از این رو ما این نیاز را متوجه شدیم که بهتر یک آموزش در مورد برداشت از وان ایکس بت چقدر طول می کشد را به شما آموزش دهیم و همچنین مدت زمان انتقال پول از وان ایکس بت به حساب بانکی شما را آموزش دهیم ، در ادامه همراه ما باشید تا جواب تمام سوالات خود را دریافت کنید.

آموزش جامع برداشت پول از وان ایکس بت

برداشت پول از سایت 1xbet

نحوه برداشت از وان ایکس بت: گام به گام

سایت وان ایکس بت به عنوان یکی از پلتفرم‌های برتر بازی‌های آنلاین، امکانات متنوعی برای برداشت وجه فراهم آورده است. برای برداشت پول از وان ایکس بت، ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شده و به بخش ‘صندوق’ مراجعه کنید، سپس در منو کاربری باز شده می توانید درخواست برداشت پول از وان ایکس بت را وارد کنید، توجه داشته باشید که اگر مایل هستید پول هر چه سریع تر به حساب شما واریز شود می توانید از ارز های دیجیتال استفاده کنید در زمان برداشت وجه از 1xbet تا زمان واریز پول به حساب شما کاهش یابد اما در صورتی که برداشت شما به حساب بانکی شما باشد توجه داشته باشید در 4 سیکل پایا خواهد شد و همچنین در روز های پنج شنبه و جمعه با تاخیر روبرو خواهید شد اما در زمان برداشت با کمک رمز ارز ها در کمتر از 10 دقیقه پول به حساب شما واریز خواهد شد.

آموزش برداشت از وان ایکس بت

آموزش برداشت از وان ایکس بت

آموزش برداشت از وان ایکس بت

برای برداشت پول از حساب وان ایکس بت شما باید ابتدا وارد حساب کاربری خود در سایت 1xbet شوید و سپس در بخش حساب کاربری من به دنبال گزینه برداشت از حساب باشید پس از پیدا کردن این گزینه می توانید روش برداشت خود را انتخاب کنید که باید توجه داشته باشید که روش برداشت شما باید با روش واریز شما یکسان باشد در این صورت سیستم به صورت اتوماتیک برداشت شما را تایید خواهد کرد و بدون هیچ تاخیری پول به حساب شما واریز خواهد شد.

 1. ورود به حساب وان ایکس بت : با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود وارد حساب خود شوید.
 2. دسترسی به قسمت حساب من : به قسمت ‘برداشت وجه’ یا مشابه آن بروید.
 3. انتخاب روش برداشت: یکی از روش‌های موجود برای برداشت وجه را انتخاب کنید.

چقدر زمان میبرد؟ برداشت از وان ایکس بت چقدر طول می‌کشد

زمان لازم برای برداشت وجه‌ها می‌تواند بسته به روش انتخابی متفاوت باشد. معمولاً این فرآیند در وان ایکس بت بین چند دقیقه تا چند ساعت زمان بر خواهد بود که اگر به کمک رمز ارز ها حساب خود را شارژ کرده باشید پول شما در کمتر از 10 دقیقه به حساب شما واریز خواهد شد اما اگر نوع برداشت خود را از طریق کارت به کارت تنظیم کرده باشید حتما چند ساعت زمانبر خواهد بود علت این موضوع هم بخاطر ترافیک های درگاه بانکی کشور است و خارج از توان مجموعه وان ایکس بت است.

سقف و حداکثر برداشت از وان ایکس بت

سقف برداشت در وان ایکس بت ممکن است وجود داشته باشد که این محدودیت‌ها متناسب با سیاست‌های شرکت و روش برداشت انتخاب شده تعیین می‌شود. حداکثر برداشت نیز به همین ترتیب و ممکن است در قوانین یا قسمت سوالات متداول (FAQ) همین مطلب توضیح داده شده باشد.

اما اگر مایل باشید به طور کلی می توانیم به چند نکته اشاره کنیم بخاطر مشکلات امنیتی و برای امنیت هر چه بیشتر کاربران سایت وان ایکس بت ، برای واریز های تومانی که به صورت کارت به کارت هستند یک محدودیت واریز را در نظر گرفته ایم که سقف برداشت از روش کارت به کارت روزانه 50 میلیون تومان است و سقف واریز نیست روزانه 20 میلیون تومان اما در روش هایی مثل واریز و برداشت به صورت رمز ارز هیچ سقفی نه برای برداشت و نه برای واریز در نظر گرفته نشده است.

روش‌های برداشت از وان ایکس بت

روش‌های برداشت از وان ایکس بت

روش‌های برداشت پول از حساب وان ایکس بت

روش‌های مختلفی برای برداشت پول از حساب وان ایکس بت وجود دارد، از جمله انتقال بانکی، کارت‌های اعتباری، کیف پول‌های الکترونیکی و سایر گزینه‌ها. برخی روش‌ها ممکن است هزینه‌‌های تراکنش یا محدودیت‌هایی را در بر داشته باشند که در پایین به صورت موردی در بخش سوالات متداول پاسخ داده ایم اما به صورت کلی روز های برداشت از وان ایکس بت را در پایین به صورت موردی به آن ها اشاره خواهیم کرد :

 1. کارت بانکی.
 2. کیف های پول الکترونیک.
 3. ارز رمز پایه یا رمز ارز.
 4. کوپن های الکترونیکی.

نکات مهم برای برداشت از سایت وان ایکس بت

قبل از تلاش برای برداشت، از احراز هویت کامل حساب خود اطمینان حاصل کنید. توجه داشته باشید که برداشت‌ها باید با روشی انجام شوند که قبلاً جهت سپرده‌گذاری استفاده شده است یا به طور واضح و خودمانی تر باید دقت کنید که زمانی که حساب خود را از روش کارت بانکی شارژ کرده اید از همان روز هم مجبور به برداشت خواهید و حتما کارت بانکی باید به نام خود شما باشد در صورتی که حساب به نام شما نباشد مجموعه وان ایکس بت این حق را برای خود قائل خواهد بود که از شما تقاضای احراز هویت کامل را کند.

چگونه در وان ایکس بت پول برداشت کنیم؟ مراحل لازم

فرآیند معمول برای برداشت وجه شامل تایید هویت و انتخاب روش برداشت مطلوب است. ممکن است نیاز به ارائه اسناد تاییدی از جمله شناسنامه یا پاسپورت و یا هر مدرک هویتی دیگر که تایید کند شما همان فرد صاحب کارت بانکی هستید.

 1. ورود به حساب وان ایکس بت خود.
 2. ورود به بخش حساب کاربری من.
 3. پیدا کردن گزینه برداشت از حساب.
 4. انتخاب روش برداشت پول از وان ایکس بت.
 5. وارد کردن مبلغ مورد نظر.
 6. لمس کردن گزینه تایید از برداشت حساب.

سوالات متداول برداشت پول از وان ایکس بت

چقدر طول میکشه وان ایکس پول بزنه به حسابم ؟
مدت زمان واریز پول در وان ایکس بت حداقل 10 دقیقه و حداکثر 1 روز کاری خواهد بود .

روز کاری در وان ایکس بت به چه معنا است ؟
از آنجا که مجموعه وان ایکس بت در ایران هیچ نمایندگی فعالی ندارد و اپراتور های غیر ایرانی مشغول به پاسخ و حل امورات کاربران ایرانی هستند روز های کاری از دوشنبه تا جمعه خواهد بود.

سیکل پایا به چه معنا است ؟ 
سیکل پایا در شبکه بانکی ایران به بازه های چهارگانه زمانی گفته می شود که معمولا چرخه اول از ساعت 3:45 بامداد شروع می شود ، چرخه دوم از ساعت 10:45 ، چرخه سوم از ساعت 13:45 و چرخه چهارم از 18:45 شروع خواهد شد.

سقف برداشت در وان ایکس بت چقدر است ؟
در صورتی که از روش کارت بانکی استفاده کرده باشید سقف برداشت بین 20 میلیون تومان تا 50 میلیون تومان در روز خواهد بود، برای برداشت با رمز ارز سقف برداشت وجود نخواهد داشت.

جمع‌بندی

برداشت وجه از وان ایکس بت می‌تواند یک فرایند سرراست و بدون دردسر باشد به شرطی که تمامی شرایط و قوانین پلتفرم را بدانید و رعایت کنید. همیشه قبل از اقدام به برداشت، شرایط و ضوابط مرتبط را بررسی کنید تا از هرگونه تاخیر یا مشکل اجتناب کنید، به صورت کلی می توان به چند مورد اشاره کرد تا برداشت از وان ایکس بت برای شما به راحتی انجام پذیرد، در حین ثبت نام از مشخصات واقعی خود استفاده کنید تا مشکلی برای احراز هویت نداشته باشید و گزینه دوم روش برداشت شما باید یکسان با روش واریز شما باشد یعنی اگر از روش کارت بانکی استفاده کرده اید از همان روش نیز باید برداشت کنید.